Inovace

víme, jak dál

Uvíznout na mrtém bodě se může stát, ale my víme, jak se odrazit a posunout vaší firmu, plány, vize vpřed.

Umíme se vcítit do vašich zaměstnanců i zákazníků a použít to ve správný čas a na správných místech.

#inovace #posunvpred #jdemesdobou

 

Co pro vás můžeme zajistit

Strategie

Určitě víte, kam se má vaše podnikání ubírat. A jistě znáte tu otravnou otázku, kde vidíte vaší firmu za rok, 5 let, nebo dokonce 10 let?

I když na tu otázku nevíte ihned odpověď, s námi na to přijdete. Umíme se ptát, víme, co funguje a na koho. Když si nejste jistí, my to můžeme zjistit a předat vám tak ucelenou strategii vašeho businessu – kde budete vidět, kdo vás uvidí, proč se děje to a ono.

Ono totiž všechno se vším souvisí – v ideálním světě by mělo. Protože pak si jednotlivé kroky mohou vzájemně pomáhat. Navíc ale musíte vědět, proč se to děje a umět si jednotlivé kroky náležitě vyhodotit.

Děláme kráktodobé i dlouhodobé strategie v onlinu i mimo něj.

To chci

Publikační plány

Nechce se vám přemýšlet každý měsíc nedejbože každý den nad tím, co dáte na sociální sítě, jakou aktualitu na web. Jakou soutěž uděat a jestli vůbec a hlavně, aby to všechno bylo zajímavé pro vaše publikum?

Nechte to na nás. Nejdříve si promluvíme, co očekáváte od komunkace se zákazníky, jaké cíle by měla komunikace plnit .. Bude nás samozřejmě zajímat daleko víc.

Na konci vám ale ušetříme spoustu času, protože od nás dostanete plán, co kam a kdy psát a budete-li chtít, klidně i s grafikou nebo kompletně sepsanými články.

To chci

Analýza běžících kampaní

Reklama vám tak nějak jede, ale myslíte si / chcete, aby kampaně šlapaly automaticky, v návaznosti na sebe a maximálně jste vytěžili potenciál?

Nemažte vaše reklamní účty a dejte nám je zkontrolovat.

Nejdříve podepíšeme Dohodu o mlčenlivosti a až pak vás požádáme o přístup do Google analytics a reklamních účtů, které si zasouží zkouknout.

Dostanete od nás dokument s doporučeními. Na vás je pak jestli úpravy zvládnete sami a nebo se o ně postaráme my.

To chci

Analýza webu

Nejste si jistí, jestli váš web plní funkce, co má? Odchází vám z webu uživatelé bez vyplněné poptávky? Nevíte, zda je nutné předělávat celý web?

Tyto otázky a ještě mnohem více vám rádi zodpovíme po vzebrubné analýze vašich webových stránek.

To chci

Analýza konkurence

Má vaše konkurence stejný produkt/službu, ale lepší výsledky? Je víc vidět? Má více loajálních zákazníků, co doporučují firmu dál?

Co máte vy a konkurenci chybí? Společně na to přijdeme.

To chci

Kdo se toho ujme

Zavolejte

724 443 968

Chcete se na něco zeptat?

Co dalšího umíme

Tvorba webu

Marketing

Design

Social media

Foto a video

Tvorba webu

Marketing

Social media

Foto a video

Potřebujete něco poštelovat?