Tvorba webu

víme, jak na to

Tvoříme weby a e-shopy: krásné, funkční a responzivní. Nebojíme se podílet na tvorbě obsahu protože víme, že tohle všechno rozhoduje.

Redesign nejen vzhledu webu, ale i jeho účelu, potřeb návštěvníka a další rozvoj pro dobře fungující business.

#studio #webdesign #redesign

 

 

Co pro vás můžeme zajistit

Vytvoření nového webu

Začínáte s podnikáním nebo jste se rozhodli vytvořit web už zavedené firmě?

Umíme poradit začínajícím podnikatelům, ale i ostříleným matadorům, co by web měl mít a na co nezapomenout. Kde je dobré mít tlačítko, kontaktní formulář, zda je nutné mít reference nebo psát pravidelné aktuality.

Ke každému webu přistupujeme tak, aby se dobře četl zákaníkům a mluvil k nim jejich jazykem. To platí i o vzhledu a přizpůsobení pro mobily.

Bereme ohled i na to, jaké používáte firemní barvy nebo jak máte polepené vozy. Nemusíte se bát, že na něco zapomenete, na vše se zeptáme (a ptáme se opravdu hodně) vše si průběžně odsouhlasíme (žádná překvápka při odevzdání se nekonají) a máme k ruce zkušenou grafičku a copywriterku.

A hlavně! Webové stránky jsou vaše, stejně jako hosting a vlastnictví domény. Pokud si budete chtít web spravovat sami, rádi vás i zaškolíme.

To chci

Vytvoření eshopu

Eshopů přibývá jako hub po dešti, tak proč si také online obchod nepořídit?

Oproti informačnímu webu myslíme i na automatizaci, jako je objednávkový proces, napojení na platební brány a banku, zařazování odběratelů do newsletteru a mnoho dalšího.

Cena je tu díky tomu řádově vyšší než u „normálního“ webu. A proto septáme ještě podrobněji, protože existují i „krabicová“ řešení jako se například Shoptet. Může se stát, že vám takovou možnost doporučíme, protože musíte myslet i na to, aby vám zbylo na marketing. S krabicovým řešením vám také pomůžeme.

Chcete prodávat na internetu a nevíte, co je nejepší? Ozvěte se a spolu to vyřešíme.

To chci

redesign webu

Vašemu starému webu už odzvonilo? Na mobilu se na něm nedá nic najít? Grafika je na draka a poslední aktualita je 3 roky stará? 

Jestli vám to něco připomíná, jste tu správně! Uděláme z vašeho webu nejen krasavce, ale poladíme texty, grafiku a s ohledem na vaše podnikání doporučíme smazání/vytvoření relevantních sekcí webu.

Vaši zákazníci nc nepoznají, nový web se nahraje na vaší doménu, až bude komletně hotový a výpadek služby bude v řádech minut.

Chcete jít s dobou? Je pravý čas a pravé místo to udělat.

To chci

Tvorba mikrostránek

Hledáte nové zaměstnance? Máte produkt nebo službu, kterou chcete zviditelnit? A nechcete/nemůžete to udělat na halvním webu?

Jedno z možných řešení je unikátní mikrostránka s unikátním názvem domény.

Mikrostránka (jak už název napovídá) není plnohodnotný web, ale spíše vizitka produktu/nabídky, která maximálně využívá prostoru k představení, získání kontaktu, předobjednávky, objednávky, poptávky.

To chci

analýza stávajícího webu

Zasekli jste se na mrtvém bodě a prostě už nevíte, co udělat, aby vám lidi neodcházeli z webu bez akce?

Nemusíte hned předělávat web nebo se mazat z internetů. Občas postačí, když se na webové stránky podívá někdo s nadhledem a nezaujatě.

Divili byste se, kolik toho může člověk přehlédnout.

Samozřejmostí je u nás Dohoda o mlčenlivosti, aby vaše podnikání a know-how bylo v bezpečí. Až pak vás požádáme o dočasný přístup k webu a do Google Analytics – bez toho to nejde.

Přestaňte se divit a pojďme se na váš web podívat.

To chci

Kdo se toho ujme

Zavolejte

724 443 968

Chcete se na něco zeptat?

Co dalšího umíme

Marketing

Design

Social media

Inovace

Foto a video

Potřebujete něco poštelovat?